تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - طومار اعتراض دفاتر استان تهران
تاریخ : یکشنبه 17 بهمن 1389 | 09:54 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

(تصویر آرشیوی)

گروهی از دفاتر استان تهران در نامه ای که نسخه ای از آن به این پایگاه ارسال شده است، از انجمن صنفی دفاتر خدمات ارتباطی تهران انتقاد کردند.

در این نامه آمده است:

انجمن تهران به مافیایی از ثروت نامشروع که از کام ما و خانواده ما ربوده شده تبدیل شده است. برخی افراد نیز با خریدن افراد و رشوه های چند میلیونی در صدد بلعیدن منافع تمام دفاتر هستند. این گروه با سیاه نمایی و جلوه دادن خادمین به جای خائنین، موجبات ناراحتی دفاتر را فراهم آورده اند که نمونه آن عدم اقبال دفاتر از جلسات صنفی اخیر است.

مسوولین دفاتر احتیاجی به نمایشهای پوشالی افراد جویای نام و مقام و ثروت ندارند. کسانی که نامه های سراسر دشنام و مشحون از اطلاعات دروغین که خودشان بیش از همه بر اکاذیب آن اشراف دارند، را منتشر می کنند، بهتر است به وضع نابسامان خانواده خود برسند. تهران به موجب نامه صریح وزارت کار و امور اجتماعی، فاقد انجمن دفاتر پیشخوان دولت است، پس انجمنی که هنوز به وجود نیامده چگونه دارای پایگاه اینترنتی شده است؟

کسانی که در زندگی مشترک خود به جدایی و طلاق رسیده اند را چه کار به حل مشکلات دفاتر؟ بهتر است چنین افرادی موضوعات خود را قبل از دفاتر با خودشان حل کنند.

ما هشدار می دهیم انجمنهای صنفی، جای عقده گشایی و امتیاز خواهی نیست و ما اجازه نمی دهیم کسانی به نام ما به کام سیری ناپذیر خود لقمه بزنند.

این دفاتر در پایان از عملکرد ضعیف نهادهای نظارتی و دولتی در خصوص آنچه که طغیان ثروتهای بادآورده علیه منافع واقعی دفاتر است انتقاد و از مسوولین برای پایان یافتن این وضع استمداد طلبیدند.  • خرید vpn