تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - بیمه تكمیلی دفاتر پیشخوان دولت برقرار شد
تاریخ : یکشنبه 21 آذر 1389 | 08:25 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری
مجری بیمه تكمیلی دفاتر پیشخوان دولت اعلام كرد:با توافق انجام گرفته با یكی از معتبرترین شركتهای بیمه ای كشور، دفاتر پیشخوان دولت در صورت تمایل به صورت انفرادی یا همراه با اعضای خانواده تحت پوشش قرار می گیرند.
مدیر شركت بیمه ای رهاورد توسعه و صنعت با بیان این مطلب افزود: مذاكرات انجام گرفته با دفاتر پیشخوان خدمات دولت منجر به انعقاد تفاهم نامه ای برای برقراری پوشش بیمه تكمیلی برای كاركنان و مسوولین دفاتر شد كه مزایای بیمه ای وی‍‍ژه ای برای این عزیزان دارد.
وی ادامه داد: این پوشش، هشتاد درصد هزینه های پزشكی افراد را در هر مركز درمانی و بیمارستان خصوصی یا دولتی جبران می كند. وی افزود: این پوشش در حال حاضر برای كاركنان دستگاههای دولتی و شركتهای بزرگ ارائه می شود لیكن با پیگیریهای انجام گرفته، مقرر شد كاركنان دفاتر به صورت انفرادی یا جمعی بتوانند در این بیمه شركت داشته باشند.
وی خاطرنشان كرد: دفاتر برای 20 درصد باقیمانده هزینه های درمانی خود می توانند از پوشش بیمه خدمات درمانی استفاده كنند كه این پوشش نیز توسط دفاتر پیشخوان دولت به همكارانشان ارائه می شود.
خاطرنشان می سازد حسب هماهنگی به عمل آمده هریك از كاركنان دفاتر با برقراری تماس تلفنی می توانند در هر نقطه كشور تحت پوشش بیمه تكمیلی قرار گیرند.
بیمه شدگان لزوما باید همزمان با این پوشش از بیمه خدمات درمانی یا تامین اجتماعی به عنوان بیمه پایه برخوردار باشند تا هزینه های درمانی آنان به طور كامل پوشش داده شود.
تلفن تماس مجری خدمات بیمه تكمیلی 88400023 , 88420289 , 88420290 (با پیش شماره 021) اعلام گردیده است.


  • خرید vpn