تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - سازمان تنظیم مقررات، حامی دفاتر است
تاریخ : دوشنبه 22 آذر 1389 | 08:22 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

شرکت تعاونی پستی دفاتر پیشخوان دولت


روابط عمومی تعاونی پستی دفاتر پیشخوان دولت در واکنش به انتشار خبر تکذیب آغاز به کار پست اول، ضمن اشاره به مذاکره با مسوولین ذیربط در سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی، این موضوع را سوء تفاهم خبری اعلام و توضیحاتی را به این خبرگزاری ارسال کرد.
به گزارش خبرنگار سازمان خبری، سهامداران شرکت تعاونی پستی پیشخوان ایرانیان، از سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیوئی پروانه فعالیت خدمات پستی دریافت کرده و دفاتر، سازمان راهمواره به عنوان مدافع و حامی خود می دانند.به موجب موافقت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مهرماه 1387 براساس بخشنامه شماره 7424/100 معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، فعالیت دفاتر غیردولتی دارای پروانه بدون ورود به شبکه دولتی با رعایت تعرفه و مقررات پستی مصوب در سطح شهر محل استقرار آنها مجاز است.
این شرکت نیزصرفا با هدف ساماندهی و تحقق مجوز قانونی و عمومی فوق در آبان ماه سال جاری تشکیل شده  که مراتب قبلا توسط معاونت محترم نظارت و اعمال مقررات به اعضای تعاونی نیز ابلاغ کتبی شده است.
به موجب آیین نامه دفاتر پیشخوان دولت، دارندگان پروانه با امکان انتخاب سرویسهای پستی مجازند به ارائه خدمات به مردم بپردازند.شرکت تعاونی پستی دفاتر پیشخوان دولت، صرفا نقش هماهنگ کننده را در خدمات نوین پستی بخشی از دفاتر پیشخوان خدمات ایفا می کند و جهت توزیع مرسولات خود با اپراتورهای پستی و شرکتهای حمل و نقل مجاز همکاری خواهد و در حال حاضر جنبه اپراتوری ندارد.
این شرکت مجوزهای لازم را جهت انجام موضوع فعالیت خود از وزارت تعاون و در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری از مبادی ذی ربط دریافت کرده است.
علامت تجاری پست اول نیز به موجب گواهی مالکیت شماره 40028/م/32  اداره ثبت علائم قوه قضائیه چاپ شده در روزنامه رسمی کشور  از ابتدای مهر ماه سال  جاری به مدت ده سال برای خدمات حمل و نقل این شرکت ثبت شده است. با توجه به گسترده بودن مراجع اداری ناظر بر فعالیتهای حمل و نقل و ارسال مراسلات، این تعاونی، هماهنگی لازم را در خصوص امور مربوط به موضوع فعالیت خود با وزارتخانه ها و سازمانهای مجری و ناظر از جمله سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دارد و از نظرات اصلاحی این سازمان برای بهبود کیفیت خدمات، استقبال می کند.
دفتر تعاونی پستی دفاتر پیشخوان دولت در تهران با هدف اجرای فاز مطالعاتی پروژه آغاز به کار کرده و با کسب تاییدات الهی و حمایت نهادها و سازمانهای مسوول، در سایر نقاط کشور با همکاری مدیران ارجمند دفاتر خصوصی گسترش خواهد یافت.

  • خرید vpn