تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - مخابرات مجاز به قطع سایر خطوط مشتركین به دلیل بدهی یك خط نیست
خبرگزاری فارس: معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات گفت: نظر كمیسیون تنظیم مقررات این است كه شركت مخابرات حق ندارد به خاطر بدهی یك خط مشترك سایر امكانات وی را نیز قطع كند.
لطف‌ الله سبوحی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، اظهار داشت: شركت مخابرات ایران در خصوص تمامی سرویس‌هایی كه ارائه می‌كند ضوابط دارد؛ اما برخی از این‌ ضوابط و آیین‌نامه‌ها مصوب هیئت مدیره و مجمع شركت در زمان دولتی بودن و انحصار است.
وی ادامه داد: در حال حاضر سازمان تنظیم مقررات از شركت مخابرات خواسته است كه با توجه به شرایط رقابتی موجود و به منظور رعایت حقوق مشتركان، مفاد آیین‌نامه قرارداد اشتراك در زمینه‌های تلفن همراه، دیتا، ثابت و انتقال را تهیه و به رگولاتوری ارسال كند.
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات خاطر نشان كرد: مخابراتی‌ها نیز اعلام كرده‌‌اند، مشغول تهیه آیین‌نامه هستند.
سبوحی تاكید كرد: این موضوع كه اپراتور حق ندارد به دلیل بدهی یك خط مشترك سایر امكانات وی را نیز قطع كند، در كمیسیون تنظیم مقررات مطرح شده و نظر كمیسیون نیز این است كه شركت مخابرات این حق را ندارد كه به خاطر بدهی یك مشترك سایر امكانات وی را نیز قطع كند.
وی تصریح كرد: كمیسیون تنظیم مقررات، طبق پروانه اپراتور، نظر مشورتی اپراتور را نیز خواهد گرفت، آنها نیز نظر خود را در این رابطه می دهند و اگر با توجه به نظر اپراتور، این موضوع بار دیگر به تایید كمیسیون تنظیم برسد، تصویب و ابلاغ می‌شود.

  • خرید vpn