تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - برگزاری مسابقه فیلم و عکس تلفن همراه
تاریخ : دوشنبه 18 دی 1391 | 09:56 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

http://www.tfpf.mobi/sites/all/themes/tehranfestival/logo.png

نخستین جشنوارۀ فیلم و عکس با تلفن همراه در تهران برگزار می شود. شرکت در این جشنواره برای همۀ مشترکان تلفن همراه آزاد است.نخستین جشنواره ی فیلم و عكس همراه تهران، جشنواره ای مستقل با موضوع تلفن همراه و كاركردهای فرهنگی، هنری و اجتماعی آن است كه می كوشد با بهره گیری از ظرفیت های موجود در جامعه ی ایران، در حد توان خود زمینه ساز بروز خلاقیت های كاربران تلفن همراه و مشاركت فعال جوانان در فعالیت های هنری و فرهنگی باشد.

این جشنواره با مجوز مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمایت و مشارکت بخش خصوصی برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنایت به ضرورت بهره گیری از فرصت ها و مقابله با چالش های ناشی از توسعه فناوری نوین ارتباطات و اطلاعات در بخش فرهنگ، به منظور انجام تکالیف و مسئولیت های قانونی خود در حوزه تولی رسانه ها و آثار فرهنگی و هنری دیجیتال واحد سازمانی جدیدی با عنوان «مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال» ایجاد نموده است.
مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به عنوان واحد مستقلی در دومین سطح سازمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (هم طراز با سطح سازمانی معاونت های تخصصی این وزارتخانه) فعالیت می نماید.
شرکت "هدف نهایی ارتباط پیام" یکی از شرکت های با سابقه و فعال در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی است. این شرکت در راستای رسالت فرهنگی خود وبا بهره گیری از توان نیرو های متخصص با همکاری و حمایت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برپایی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران می نماید.

  • خرید vpn