تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - 2/200/000/000 ریال کسب درآمد برای دفاتر در دو ماه
تاریخ : دوشنبه 7 آذر 1390 | 08:25 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

دفاتر پیشخوان دولت استان تهران در دو ماه نخست فعالیت، 2 میلیارد و 200 میلیون ریال از خدمات بیمه ای کسب کردند.

مسوول کمیته مطالعات راهبردی و بررسیهای فنی انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان تهران گفت: تفاهم نامه بیمه توسعه با معاونت سرمایه انسانی رئیس جمهور در تهران با همکاری این انجمن به اجرا درآمد و بالغ بر 100 دفتر در دوماه نخست اجرای این طرح جذب، آموزش، تجهیز و فعال شده اند.

وی افزود: همۀ رشته های بیمه ای با نظارت موسسات مجاز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مسوولان دفاتر آموزش داده می شود و دفاتر در صدور کلیه بیمه نامه ها مطابق مقررات بیمه مرکزی و دستورالعملهای داخلی بیمه توسعه مجاز می باشند و به دفاتر توسط موسسات تحت نظارت بانک مرکزی، گواهینامۀ آموزشی معتبر اعطا می شود.

طیب گفت: رویکرد جدید به دفاتر پیشخوان دولت، واگذاری امور این دفاتر به تشکلهای صنفی حرفه ای آنهاست و دولت باید تصدیگری را در این حوزه کاهش دهد که در تدارک این امر است. وی گفت: دفاتر نیز باید خود را با فضای جدید کسب و کار در سایه سیاستهای کلی اصل 44 تطبیق دهند و با مطالعه و درک صحیح از شرایط، موقعیت بهتری را برای خود رقم بزنند.

وی ادامه داد: برابر گزارشی که از سوی سرپرستی دفاتر پیشخوان دولت در شرکت بیمه توسعه ارائه شده دفاتر در ماههای نخست فعالیت مشترک خود با آن شرکت بالغ بر دو میلیارد و دویست میلیون ریال درآمد کسب کرده اند که نشان از توانایی بالای جذب مشتری برای خدمات بیمه ای در دفاتر است.

وی افزود: مسیر سازماندهی و جذب دفاتر استان برای این خدمت نو که هم اکنون مراحل تست خود را در استان تهران با موفقیت سپری کرده است، از تشکلهای صنفی استانی می گذرد.

وی ادامه داد: در فاز نخست انجمنهای صنفی استانهایی که در نشست تهران حضور یافتند و سپس همۀ استانهای کشور می توانند از خدمات نوین بیمه در دفاتر خود بهره مند شوند. وی از روسای تشکلهای صنفی استانی خواست برای پیگیری واگذاری این خدمات از طریق این انجمن موضوع را پیگیری نمایند.

وی تلفن 88314390 (021) را برای ارتباط روسای تشکلهای صنفی استانی جهت جذب خدمات بیمه اعلام کرد و از دفاتر خواست تقاضای خود را مبنی بر دریافت خدمات از طریق تشکل استانی یا براساس فراخوان عمومی منتشره در این پایگاه (بخش تسهیلات و خدمات) از طریق پستی اعلام نمایند.  • خرید vpn