تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - واگذاری نمایندگی مبین نت به دفاتر استان تهران
تاریخ : شنبه 15 مرداد 1390 | 10:05 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان تهران، با هماهنگی شرکت مبین نت، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مبین نت را به دفاتر استان تهران واگذار می نماید.

این امکان در پس عقد تفاهم نامه همکاری فیمابین انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان تهران و عاملیت مجاز فروش و فنی شرکت ارتباطات مبین نت صورت گرفت. براین اساس از این پس دفاتر می توانند با دریافت معرفی نامه انجمن صنفی پیشخوان دولت استان تهران و عقد قرارداد، به عنوان نماینده شرکت مبین نت نسبت به فروش وایمکس اقدام نمایند  .

 

مسوولیت دفاتر، تنظیم قرارداد مشتریان و مبین نت خواهد بود و عاملیت فروش و خدمات پس از فروش مبین نت، ظرف یکروز نسبت به نصب و راه اندازی سیستم برای متقاضی اقدام می نماید.

هیچ وجهی در هنگام ثبت نام از متقاضی دریافت نمی شود و مبین نت تمامی هزینه را پس از نصب از متقاضی دریافت می نماید. حق السهم دفاتر نیز در این خدمت، درصدی کل مبلغ فروش تعیین شده است که با یک درصد افزایش نسبت به قراردادهای مشابه تعیین شده است.

در پیوست این تفاهم ذکر شده است که بر اساس جدول میزان فروش ماهیانه شرکت متعهد شده که درصد تعیین شده در این تفاهم را بر اساس فاکتور فروش که شامل مبلغ سرویس و مبلغ مودم میباشد به دفتر پرداخت نماید ، البته لازم به ذکر است که تنها سرویسهای فروخته شده ای که وصل شده باشند شامل این پرداخت خواهند شد.

در قسمتی دیگر از این پیوست نیز، اعلام شده که پس از فروش هر پنجاه سرویس بر اساس جدول تفاهم شده، یک مودم متصل همراه با اینترنت رایگان به دفتر تحویل داده شود .

دفاتر می توانند پس از فروش ۳۰ اشتراک اینترنت، از سرویس ۵۱۲ مگابایات به صورت قسطی با بازپرداخت سه ماهه جهت دفتر خود استفاده نمایند.

هر دفتر، یکی از کارکنان خود را برای آموزش خدمات باید معرفی نماید. متصدیان خدمات مبنی نت در دفاتر، وظیفه اطلاع رسانی، ارائه و همکاری با مشترک در تکمیل فرمها و ثبت تقاضای مشترکین را بر عهده دارند.

اعضای انجمن می توانند از ساعت 9 تا 13 روزهای ماه مبارک رمضان جهت دریافت نمایندگی به دفتر انجمن مراجعه نمایند. تلفن تماس انجمن تهران: 88314390  • خرید vpn