تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - تغییر تعرفه مكالمه تلفن ثابت در دست بررسی است
تاریخ : دوشنبه 2 خرداد 1390 | 04:09 ب.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

 

تهران - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد افزایش هزینه مكالمه تلفن ثابت در سال جاری گفت: تغییر تعرفه مكالمه تلفن ثابت در دست بررسی است.

'رضا تقی پور' روز شنبه در حاشیه ششمین همایش روابط عمومی الكترونیك، با اشاره به پایان اختلاف سازمان تنظیم مقررات و شركت مخابرات ایران در خصوص قیمت سیم كارت‌های دایمی همراه اول اظهار داشت: شركت ارتباطات سیار ایران با كمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد قیمت سیم كارت‌های دایمی همراه اول به توافق رسیدند.
** وزیر ارتباطات قیمت جدید سیم كارت های همراه اول را تایید كرد
وی افزود: براساس این توافق قیمت سیم كارت‌های دایمی همراه اول با پیش شماره 0910 ،‌ معادل 123 هزار و 600 تومان است ولی در صورتی كه اپراتور تعهد بدهد خدمات ویژه ای نیز به مشترك سیم كارت دایمی ارایه دهد، می تواند سیم كارت دایمی را به قیمت 254 هزار و 800 تومان نیز بفروشد.
** بدهی شركت مخابرات ایران به شركت دولتی زیر ساخت قرار نیست رسانه‌ای شود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد بدهی شركت مخابرات ایران به شركت ارتباطات زیر ساخت (از زیرمجموعه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات) به خبرنگاران توضیحی نداد و گفت: این موضوع قرار نبود كه رسانه ای بشود.
گفتنی است كه شركت ارتباطات زیر ساخت هفته گذشته با انتشار چندین خبر مدعی شد كه شركت مخابرات مبالغ قابل توجهی به این شركت دولتی بدهی دارد كه حاضر به پرداخت آن نیست و در مورد قطع برخی خدمات ارتباطی شركت مخابرات نیز هشدار داد.
** مجوز كلی اپراتور چهارم را گرفته‌ایم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد علت تاخیر در انتخاب اپراتور چهارم تلفن همراه گفت: مجوز كلی این اپراتور اخذ شده است و منتظر مشخص شدن تركیب نهایی كنسرسیوم اپراتور چهارم تلفن همراه هستیم.
بنا به اظهارات قبلی تقی پور، قرار است اپراتور چهارم ارتباطات دیتا را بر بستر فیبر نوری تا درب منازل پیاده سازی كند.
** امروز پایان مهلت قانونی اپراتور سوم تلفن همراه برای عرضه خدمات است
تقی پور در مورد پایان مهلت قانونی اپراتور سوم تلفن همراه برای عرضه سیم كارت‌های نسل سوم نیز اظهار داشت: این موضوع را از مسئولان شركت تامین تله كام كه مجری پروژه اپراتور سوم هستند ، پیگیری كنید.

  • خرید vpn