تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - آغاز عرضه سیمکارت اپراتور سوم
تاریخ : دوشنبه 2 خرداد 1390 | 04:08 ب.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری
 

 

برای نخستین بار عرضه سیم كارت های اپراتور سوم به صورت محدود در شهر تهران آغاز شد.

تهران - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : عرضه سیم كارت های اپراتور سوم تلفن همراه از روز جاری یكشنبه ( اول خرداد ) به صورت محدود در تهران آغاز شده است.
عرضه سیم كارت های اپراتور سوم به صورت محدود در تهران آغاز شد
' محمد كرم پور ' روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با عرضه این سیم كارت ها، مشتركان ایرانی از خدمات نسل سوم تلفن همراه بهره خواهند برد .
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: عرضه سیم كارت های اپراتور سوم بتدریج و با توسعه شبكه این اپراتور در سراسر كشور عرضه خواهد شد .
هر چند كرم پور ، خبر از عرضه و فروش سیم كارت های اپراتور سوم را داد ولی تا لحظه مخابره این خبر ‌، مقامات شركت تامین تله كام (مجری اپراتور سوم تلفن همراه) خبری در مورد این سیم كارت ها اعلام نكرده اند.
یادآور می شود : اول خرداد ماه پایان مهلت قانونی اپراتور سوم برای عرضه سیم كارت در بازار است .
اپراتور سوم تلفن همراه ، هنوز به طور رسمی در مورد قیمت سیم كارت های خود رقمی را اعلام نكرده است ، اما پیشتر ' رضا تقی پور ' وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قیمت سیم كارت نسل سوم تلفن همراه را 120 هزار تومان عنوان كرده بود . همچنین اعلام شده این اپراتور سیم كارت های اعتباری را نیز عرضه می كند.
خدمات نسل سوم تلفن همراه كه اپراتور سوم موظف به عرضه آن در كشور است شامل ارسال و دریافت پیام حاوی متن ،تصویر ، صدا و ویدئو ، تلفن تصویری ، دسترسی به اینترنت از طریق موبایل و پخش برنامه های تلویزیونی از طریق گوشی موبایل است.

  • خرید vpn