تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - استرداد ودایع تلفن ثابت
تاریخ : شنبه 17 اردیبهشت 1390 | 07:19 ب.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

با اخطار قانونی سازمان حمایت شركت مخابرات ایران مجبور به استرداد بیش از 67 میلیارد ریال مبلغ اضافه اخذ شده در هنگام ثبت‌نام از متقاضیان تلفن ثابت در كشور شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان حمایت مصرف‌كنندگان و تولید‌كنندگان؛ پیرو شكوائیه‌ها و اعتراضات متعدد مردمی مبنی بر اخذ وجوه اضافی توسط برخی از شركت‌های مخابرات استانی از متقاضیان ثبت‌نام تلفن ثابت، سازمان حمایت نسبت به بررسی موضوع اقدام كرد.

در بررسی‌های صورت گرفته توسط كارشناسان این سازمان مشخص شد كه شركت‌های مذكور از تاریخ 89.4.26 تاریخ حذف ودیعه‌ تلفن ثابت مبلغ ودیعه را از بیش از 176 هزار و 243 متقاضی ثبت‌نام اخذ كرده‌اند.

لذا به منظور استرداد مبالغ غیرقانونی اخذ‌شده از متقاضیان ثبت‌نام تلفن ثابت، موضوع طی گزارشی به دستگاه‌های مرتبط ارسال كه پس از رسیدگی به موضوع، شركت‌های مزبور موظف شدند نسبت به استرداد 67 میلیارد و 614 میلیون و 374 هزار ریال به ثبت‌نام ‌كنندگان اقدام كنند.

این سازمان ضمن تاكید بر امر نظارت بر اجرای صحیح قوانین از حقوق مصرف‌كننده توسط تمامی مراكز اقتصادی در سراسر كشور، یادآور می‌شود اطلاع‌رسانی به منظور ارتقای سطح آگاهی‌بخشی مصرف‌كنندگان به‌طور مستمر ادامه خواهد داشت.
نظر ها
جستجو RSS


  • خرید vpn