تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - 20 خدمت جدید روی پیشخوان دفاتر آمد
تاریخ : پنجشنبه 8 اردیبهشت 1390 | 07:50 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: تفاهم نامه ای بین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با بیمه توسعه به منظور واگذاری خدمات بیمه ای به دفاتر پیشخوان امضا شده است.

احمد بزرگیان در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی دولت درباره واگذاری خدمات بیمه ای به دفاتر پیشخوان گفت: طی تفاهم نامه ای که به امضا رسید،20 خدمت بیمه ای به خدمات دفاتر پیشخوان دولت اعم از شهری و روستایی واگذار می شود و طی مذاکرات انجام شده، کارمزد آن نیز تعیین شده است.
وی تصریح کرد: این 20 خدمت شامل؛ بیمه شخص ثالث خودرو وموتور، بیمه بدنه خودرو سواری، بیمه بدنه خودرو بارکش، باربری وارداتی، باربری صادراتی و داخلی، باربری بدنه شناور، بیمه آتش سوزی صنعتی وانبار، آتش سوزی تجاری، آتش سوزی مسکونی و کلیه بیمه های مسئولیت ریسک های که در ارتباط با بحث های مقاطع کاری، بیمه کشتی، پول در راه و صندوق اعتباری، بیمه ریسک های دام وطیور وآبزیان، بیمه حوادث گروهی وطرح کارکنان وبیمه درمان گروهی وتکمیلی گروه و ... می شود.
معاون نوسازی وتحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در ادامه افزود: خدمتی که بیمه توسعه به وسیله دفاتر پیشخوان به صورت روزآمد ارائه می دهد، ضمن آنکه از مراجعه ارباب رجوع به بانک ها جلوگیری کرده و از طریق کارت بانک شتاب قابلیت پرداخت را برای شهروندان فراهم می کند؛ زمینه ایجاد درآمد جدید را برای بخش خصوصی فراهم می کند.
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور اظهار داشت: بیمه توسعه با این قرار داد توانست، تعدا د دفاتر خود را از2 هزار به مرز 20 هزار برساند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه 18 هزار دفاتر پیشخوان اعم از روستایی و شهری وجود دارد، گفت: امیدواریم سایر فعالان بخش خصوصی هم از این فرصتی که دولت برایشان فراهم کرده است، استفاده کرده و در این طرح مشارکت کنند.
بزرگیان، این تفاهم نامه ها را درجهت تقویت بخش خصوصی وتوسعه خدمات مختلف به شهروندان بسیارمفید توصیف کرد و افزود: دفاتر پیشخوان با مطالعات آمایشی که در مورد محل استقرار خود به عمل می آورند، می توانند خدمات رسانی کامل و خوبی به مردم ارائه دهند و با درآمد زایی، دفاتر خودررا اداره، تجهیز وتوسعه دهند.  • خرید vpn