تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - حکم تخلیه 09990
تاریخ : یکشنبه 28 فروردین 1390 | 07:19 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

از سوی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات به مخابرات ابلاغ شده كه برنامه‌اش را برای تخلیه كد به كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اعلام كند و كد 09990 تخلیه شود.

لطف‌الله سبوحی - معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب ابراز كرد: كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بحث بازنگری جامع طرح نامبرینگ ‌را در دست دارد كه شركت مخابرات می‌تواند از یكی از كدهای داخل شبكه خود برای این موضوع استفاده و هزینه‌های آن‌ها را هم پرداخت كند.

وی با بیان این كه از مخابرات خواسته‌ایم گزارش برنامه خود را به رگولاتوری ارائه كند، اظهار كرد: ما باید نیاز اپراتورهای دیگر را در آینده در این زمینه تامین كنیم، برای مثال اپراتورهای مجازی كه بخواهند وارد شبكه شوند، باید نامبرینگ خود را داشته باشند، بنابراین باید فضای نامبرینگ داشته باشیم كه بتوانیم واگذار كنیم.

معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات ادامه داد: بر همین اساس طبق شرایط پروانه عمل كرده‌ایم و كمیسیون تنظیم مقررات، رایگان بودن كدهایی كه توجیه اضطراری داشتند را ابلاغ كرد؛ معمولا در تمام دنیا تعدادی از این كدها رایگان می‌شود، اما در مورد سایر كدها باید هزینه‌های مربوطه پرداخت شود.

  • خرید vpn