تبلیغات
دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی و غیر دولتی فرهنگ (جعفری) - انجمن دفاتر پیشخوان تهران، مسوول حسن انجام کار دفاتر شد
تاریخ : یکشنبه 28 فروردین 1390 | 07:16 ق.ظ | نویسنده : مجتبی جعفری

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان تهران اعلام کرد: انجمن صنفی، مسوولیت حسن انجام کار دفاتر با ایران سل را پذیرفته است.

 

حسن اوجاقی رئیس انجمن تهران با بیان این مطلب گفت: ما به سداد و صحت عملکرد همکارانمان در استان و کشور اعتماد داریم و به منی دلیل به توزیع کننده منتخب ایران سل اعلام شد که از دفاتر تضمینی اخذ نشود و این انجمن در صورت بروز خسارت، نسبت به پوشش آن از طریق مکانیزم بیمه اقدام خواهد نمود.

 

وی افزود شماره تلفن 88314390 هر روز در ساعات اداری پاسخگوی پرسشهای دفاتر کشور در زمینه اعطای نمایندگی ایران سل می باشد. وی افزود: این نمایندگی هیچ هزینه مالی و واسطه برای واگذاری نمایندگی ندارد و تضمین حسن انجام کار دفاتر بر عهده انجمن آنهاست.

وی گفت: همه دفاتر پیشخوان دولت که مقررات و اساسنامه و مصوبات هیات مدیره انجمن را پذیرفته اند به صورت خودکار عضو این انجمن هستند و تقاضای عضویت از طریق غیر حضوری و اینترنتی به زودی در سایت انجمن پذیرفته می شود.

وی گفت: برای نخستین بار ابداعی در زمینه امور تشکیلاتی دفاتر انجام داده ایم که در وقت مناسب به اطلاع آنها می رسانیم.

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان تهران 22 مهر ماه 1389 تشکیل و گواهی ثبت و تاسیس خود را 25 اسفند ماه 1389 از وزارت کار و امور اجتماعی دریافت کرده است.  • خرید vpn